Nr katalogowy: 84

Johann Jakob Anton HILVERDINK (1837-1884)

Nr katalogowy: 84

Nabrzeże w Amsterdamie

olej, płótno; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: JJA Hilverdink
estymacja: 12 000 - 14 000 zł