Nr katalogowy: 94

Sara MAJEROWICZ-GLIKSMANOWA / FAJTLOWICZ (1910-1942/1943?)

Nr katalogowy: 94

Portret mężczyzny w kapeluszu

olej, tektura; 49,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: Sara Majerowiczówna
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł