Nr katalogowy: 301

Helmut NEWTON (1920 - 2004)

Nr katalogowy: 301

Sumo, 1999

Monte Carlo, wyd. Taschen, 1999 r.; oprawa wydawnicza, płótno na sklejce, 71 x 51 cm. Nakład 10 000 egz., każdy sygnowany
Cena sprzedaży 7 000 zł