Nr katalogowy: 324

Leopold PĘDZIAŁEK (1925-1994)

Nr katalogowy: 324

Pora obiadowa, 1991

olej, blacha metalowa; 48,5 x 68,5 cm (wymiar blachy w świetle oprawy);
na odwrocie oprawy opis: LEOPOLD PĘDZIAŁEK / "Pora obiadowa" / olej na metalu / 1991 (
estymacja: 3 400 - 4 000 zł