Nr katalogowy: 339

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

Nr katalogowy: 339

Imago XII, 2007

akryl, płótno; 73 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: RHunger 2007 / "IMAGO" XII.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł