Nr katalogowy: 347

Agnieszka BRZEZIŃSKA (ur. 1975)

Nr katalogowy: 347

Jednomyślność, z cyklu: „Siostry”, 2021

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: A.Brzezińska;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł