Nr katalogowy: 1113

Nr katalogowy: 1113

Św. Stanisław Kostka

Nakładem XX. Jezuitów w Warszawie, 1928; 33 x 25 cm;
twarda oprawa wydawnicza, płótno
estymacja: 900 - 1 200 zł