Nr katalogowy: 340

Leszek MISIAK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 340

Okno, 1989

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Leszek Misiak 1989;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł