Nr katalogowy: 344

Patrycja PIĘTKA (ur. 1998)

Nr katalogowy: 344

For those who go to bed - Restful sleep, 2021

olej, płótno; 90 x 120 cm;
na odwrocie sygn.dat i opisany: Patrycja Piętka 2021 / For those who go to bed / Restful sleep (napis powtórzony cyrylicą);
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł