Nr katalogowy: 8

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 8

Zwiad, 1942

olej, tektura; 35 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1942
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł