Nr katalogowy: 47

R. LOUW, XX w.

Nr katalogowy: 47

Willa d'Este w Tivoli, ok. 1950

olej, płótno; 63 x 47 cm;
sygn. i opisany l. d.: 17 R. LOUW (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł