Nr katalogowy: 2

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 2

Amazonka, 1884

akwarela, papier; 30,5 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Kossak / 1884
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena sprzedaży 50 000 zł