Nr katalogowy: 27

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 27

Drewniany kościółek w Rajbrocie, 1952

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Chrzanowski Antoni / Rajbrot 1952 (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł