Nr katalogowy: 43

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 43

Para w parku

akwaforta, papier; 22 x 17,5 cm (kompozycja);
sygn. p. d.: Jahl (ołówkiem)
estymacja: 1 300 - 1 500 zł