904
Para foteli nożycowych neorenesansowych buczyna; 91,5 x 68,5 x 60 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

905
Skrzynia-ława w stylu renesansowym dębina; 102 x 137,5 x 64 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

906
Stół do gry w stylu Ludwika Filipa palisander;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

907
Stolik do gry neostylowy mahoń; 75,5 x 50,5 x 50,5 cm;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

908
Stolik pomocniczy w stylu art déco orzech; 82 x 66,7 x 49,6 cm.
Polska, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

909
Fotel art déco konstrukcja - buczyna; 91 x 73,5 x 80 cm.
Europa Zachodnia, lata 50.-60. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

910
Fotel neorenesansowy, inspirowany fotelem typu Dante orzech; 107 x 67,5 x 59 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

911
Sekretarzyk w stylu późnego biedermeier orzech; 99 x 112 x 63 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

912
Komplet sześciu krzeseł neostylowych mahoń; 93,5 x 44 x 51 cm.
Europa Zachodnia, poł. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł

913
Stół do jadalni w stylu biedermeier fornir - mahoń; 76,5 x 124 x 64,8 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 3 400 - 3 800 zł

914
Stoliczek - konsolka narożny drewno owocowe (czereśnia?); wys. 75 cm; szer. 63 cm; głęb. 45 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł

915
Szafa biblioteczna w stylu eklektycznym dębowa; 155 x 96 x 41 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 300 zł

916
Sekretarzyk neorokokowy całość fornirowana wzorzystą okleiną orzechową; 99,5 x 101,5 x 46 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

917
Komoda biedermeier konstrukcja - sosna, fornir - orzech, 93 x 124 x 56,4 cm;
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł

918
Lustro toaletowe w stylu Ludwika Filipa sosna, jawor; 72 x 53 x 26 cm.
Europa Środkowa, poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

919
Komódka w stylu klasycystycznym fornirowana orzechem, intarsje - brzoza, mahoń; 75 x 61,5 x 37 cm;
Europa Zachodnia, około połowy XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł

920
Komplet czterech fotelików "King Cole" wg. projektu Jamesa Monta (1904-1978)
buczyna; 73,5 x 58 x 58 cm.
Skandynawia, lata 50.-60. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł