Nr katalogowy: 327

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 327

Przerwa w Kazimierzu, 1961

olej, płótno; 65 x 81 cm ( w świetle ramy);
sygn. p. d.: Wodyński;
estymacja: 4 500 - 5 400 zł