Nr katalogowy: 80

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 80

Jerozolima, 1923

olej, płótno naklejone na tekturę; 42 x 52 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. Laszenko / Jerusalem 1923.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł