Nr katalogowy: 9

Stanisław OKULICZ (1909-?)

Nr katalogowy: 9

Motyw z Podwala z wieżą kościoła NMP na Nowym Mieście

olej, płótno; 36 x 51 cm'
sygn. p. d.: S. OKULICZ / WARSZAWA.