Nr katalogowy: 27

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 27

Na deptaku - z cyklu "Ciechocinek", 1971

akwarela, papier; 31 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: K Kossak / CIECHOCINEK / 71
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 300 zł