Nr katalogowy: 332

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 332

Wiejski zaułek

olej, sklejka, 33 x 41 cm;
sygn. p. d.: PODSADSECKI / 1943 (skreślone) / PODSADECKI - 1954 (wydrapane w malaturze);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł