Nr katalogowy: 19

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 19

Rozmowa przed dworem, 1917

akwarela, papier; 66 x 95,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI. / WOLA. 1917
estymacja: 11 000 - 13 000 zł