Nr katalogowy: 320

Maciej BIENIASZ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 320

Raj, 1969

olej, tempera, płótno; 95 x 83,5 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Maciej Bieniasz / „Raj” II / 1969 (w owalu), na krośnie malarskim napisy
estymacja: 11 400 - 13 700 zł
Cena oferowana 10 300 zł