Nr katalogowy: 325

Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)

Nr katalogowy: 325

Bez tytułu

olej, płótno; 70 x 51 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł