Nr katalogowy: 346

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 346

Mój kaktus, 2005

olej, płótno; 38,5 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANI. PIETRZAK. KRUPIŃSKA. 2005 R;
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
Cena oferowana 4 600 zł