Nr katalogowy: 348

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 348

Nr 544 [przyjaciele], 1990

olej, płótno; 64,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: STANI. P. KRUPIŃSKA 1990 R. x;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł