Nr katalogowy: 7

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 7

Katedra Wawelska

akwaforta barwna, papier; 50 x 36 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
data l. d.: 18. SEPT. 1941 (na płycie);
estymacja: 1 600 - 1 900 zł