Nr katalogowy: 21

Malarz nieokreślony, zapewne polski (XIX w.)

Nr katalogowy: 21

Portret urzędnika z Królestwa polskiego

olej, płótno; 70 x 55 cm;
3. ćw. XIX w.
estymacja: 11 000 - 12 000 zł