Nr katalogowy: 330

BROLL-URBANOWICZ URSZULA (1930 - 2020)

Nr katalogowy: 330

Ogród, 1980

olej, płótno; 61 x 72 cm z ramą;
sygn.. i opisany na odwrocie: KL III-5333/365/80 p.1 / URSZULA BROLL-URBANOWICZ / "OGRÓD" / 1980
estymacja: 5 500 - 6 600 zł