Nr katalogowy: 335

Jacek LIPOWCZAN - JALI (ur. 1951)

Nr katalogowy: 335

Panna młoda ucieka, 2022

olej, sklejka; 53 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JALI 12/21-01/22 / N 184;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł