Nr katalogowy: 626

Nr katalogowy: 626

Miniatura porcelanowa: dziewczyna z motylem, w oprawie srebrnej

plakieta: porcelana, farby naszkliwne, oprawa srebrna pr. 800 (znakowana);
wymiary: 17 x 12 cm (w oprawie); Austria lub Niemcy?, XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 200 zł