Nr katalogowy: 1

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 1

Muszle i kawon, 1990 r.

olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; na odwrocie napis: SZANCENBACH / MUSZLE I KAWON / 1990.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 23 000 zł