Nr katalogowy: 8

Maurice (Blumenkranc) BLOND (1899-1974)

Nr katalogowy: 8

Martwa natura z gruszką i jabłkiem, 1964

olej, płótno; 32 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Blond 64
estymacja: 3 200 - 3 800 zł