Nr katalogowy: 627

Nr katalogowy: 627

Patera na trzech koźlich nóżkach w manierze Ludwika XVI

brąz złocony i patynowany; szkło bezbarwne, przeźroczyste, lane; 20,5 x 24 x 24 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 200 zł