Nr katalogowy: 304

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 304

Różowe tulipany, 2018

akryl, płótno; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2018 E. DWURNIK;
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 30 000 zł