Nr katalogowy: 4

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 4

Kobieta z muszlą, ok. 1930

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p.g.: Menkes
estymacja: 100 000 - 120 000 zł