Nr katalogowy: 14

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 14

Saniami przez wieś

olej, płótno; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 9 500 zł