Nr katalogowy: 33

Artur RUTKOWSKI (1895-?)

Nr katalogowy: 33

Na wozie, 1932

olej, tektura; 25 x 35 cm,
sygn. i dat. p. d.:
A. Rutkowski 1932
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie
377 / Artur Rutkowski / Na wozie / olej / 25 x 35.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł