Nr katalogowy: 59

Mieczysław SIEMIŃSKI (1891-1965)

Nr katalogowy: 59

Peonie w wazonie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 68 x 100 cm;
sygn. l. d.: M. P. SIEMIŃSKI
estymacja: 2 700 - 3 000 zł