Nr katalogowy: 35

MARTYNA CZECH

Nr katalogowy: 35

Broń, 2016

olej, płótno; 40 x 60 cm;
Opis na odwrocie: Martyna Czech „Bron“ 40 x 60 cm, olej na płótnie, 2016