Nr katalogowy: 303

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

Nr katalogowy: 303

Obraz noworoczny, 2021

akryl, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Hunger 2021 / "OBRAZ NOWOROCZNY".
estymacja: 22 000 - 27 000 zł