Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Nr katalogowy: 339
Wiolonczelista, 1967
olej, płótno; 126 x 69 cm;
sygn. śr. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. śr. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł