Nr katalogowy: 9

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967) - ?

Nr katalogowy: 9

W fabryce, 1920

olej, płótno; 38 x 46 cm;
napis (autorski?) słabo czytelny na odwrocie: Lambert-Rucki / ... / 20.