Nr katalogowy: 15

Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)

Nr katalogowy: 15

Motyw w parku

olej, płótno naklejone na deskę; 27 x 35,5 (w świetle oprawy).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.