Nr katalogowy: 30

Przemysław MATECKI (ur. 1976)

Nr katalogowy: 30

Portret

olej, kolaż, papier; 27 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: P. MATECKI.