Nr katalogowy: 228

Jan KLĘPIŃSKI (1872-1913)

Nr katalogowy: 228

Wieczór nad morzem, 1905

olej, płótno, 60 x 120,5 cm; sygn. l. d.: J. Klępiński 1905