Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Wojciech FANGOR(1922 - 2015)
Nr katalogowy303
Portret kobiety, 1991
olej, drewno (drzwi); 137 x 92 cm; waga: 8.5 kg;
sygn. p.d.: Fangor
estymacja: 900 000 - 1 200 000 zł
sygn. p.d.: Fangor
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Janusz TARABUŁA (ur. 1931)
Nr katalogowy305
Wejście III, 1968
akryl, collage, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tar68;
estymacja: 16 000 - 19 200 zł
sygn. i dat. p. d.: Tar68;
estymacja: 16 000 - 19 200 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy308
Instalacja, 2021
technika własna; 70 x 56 cm;
sygn., dat. opisany na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUZT-MAJEWSKI / 2021/LUDRUM (?).
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Nr katalogowy312
Bez tytułu, 2000
technika własna, papier; 19 x 26 cm;
sygn. l. d.: Erna Rosenstein (w warstwie malarskiej);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)
Nr katalogowy315
Garden Tree, 2022
olej, płótno; 90 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Przemek Kmieć / "Garden tree" / 90 x 100 cm, 2022 / olej na płótnie.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy317
Prześwit, 2010
akryl, płyta; 79,5 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2010 r.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy319
Martwa natura, 1969
olej, płótno; 76 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: 69 / Szancenbach;
estymacja: 41 000 - 45 000 zł
estymacja: 41 000 - 45 000 zł
Bartosz LESZCZYNA (ur. 1974)
Nr katalogowy321
Kosówka nad Morskim Okiem, 2022
olej, płótno; 24x30 cm;
sygn. l. d.: B.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. l. d.: B.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy323
Muzyka organowa, 2016
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Nr katalogowy325
Wschód słońca, 2017
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2017;
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
sygn. i dat. l. d.: GRE2017;
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy327
Reminiscencje I, 2020/2022
technika mieszana (relief, technika własna, akryl, deska); 55 x 55 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI / Technika mieszana / "Reminiscenc
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
A. W. LEŚNIAK(1933-2004)
Nr katalogowy329
Kompozycja abstrakcyjna
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: AW Leśniak.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: AW Leśniak.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Małgorzata PIŁAT, XX / XXI w.
Nr katalogowy331
Widok Kazimierza
olej, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. p. d. M PIŁAT.
estymacja: 1 000 - 1 100 zł
sygn. p. d. M PIŁAT.
estymacja: 1 000 - 1 100 zł
Grzegorz JAŚNIKOWSKI (ur. 1988)
Nr katalogowy334
Pielgrzymi, 2024
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jaśnik;
estymacja: 900 - 1 000 zł
sygn. p. d.: Jaśnik;
estymacja: 900 - 1 000 zł
Zdzisław PABISIAK (1922-2009)
Nr katalogowy336
Dziewczyna z naszyjnikiem, 1963
olej, sklejka; 70 X 48,5 cm;
sygn. p. d.: Z. PABISIAK;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: Z. PABISIAK;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Andrzej KOZYRA (ur. 1965)
Nr katalogowy338
Dziwne miasteczko, 2002
olej, deska; 45,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Krzysztof IWIN (ur. 1974)
Nr katalogowy340
Rodzinka
olej, płyta; 47 x 37 cm (z autorską oprawą).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy343
Akty, 1995
węgiel, papier; 29 x 41 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d.: FS (monogram wiązany) / 16 95 / M (w czerwonym kółku).
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy345
Wpisana w kulę, 1972
litografia barwna, papier; 33 x 22,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein (ołówkiem); l. d.: 93/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Marc CHAGALL (1887-1985)
Nr katalogowy347
Tancerka
litografia, papier; 31 x 23,5 cm.
Praca z: F. Maurlot „Chagall Litograph 1957-1962”, wyd. Verlag Andre Sauret, Monte Carlo 1963.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Nr katalogowy349
Abstrakcja
tusz lawowany, papier; 31,5 x 23 cm;
opisany na odwrocie: Abstrakcja tuszem I 32 x 24 nr inw. 423 / rys J. Studnicki (długopisem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Patryk KRENDZELAK XX / XXI W.
Nr katalogowy353
Obraz z przypadku, 2017
technika własna (akryl, węgiel, atrament), papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Patryk Krendzelak (długopisem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Nr katalogowy355
Listy do Europy
serigrafia barwna, papier; 43,5 x 33,5 cm (kompozycja), 55 x 43 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem), numer odbitki l. d.: 13
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy358
Szkic z głową, 1996
piórko, tusz, papier; 14,4 x 20,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZLachur / 28 VI 1996.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł