Nr katalogowy: 30

Janusz JAROSIEWICZ (1894-1974)

Nr katalogowy: 30

Kwiaty w bordowym wazonie

olej, płyta; 60 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jarosiewicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł