Nr katalogowy: 83

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 83

Góral z ciupagą, 1894

olej, płótno naklejone na płytę; 53,5 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d. / 1894.
estymacja: 5 700 - 6 700 zł