Nr katalogowy: 7

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 7

Dziewczynka z akordeonikiem

olej, płyta; 32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: kanelba;