Nr katalogowy: 16

Serge MENDJISKY (ur. 1929)

Nr katalogowy: 16

Zestaw 6 litografii z teki „Port Grimaud”

litografia barwna, papier, 32,3 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: S Mendisky;